In English

 
   
   
Energo Klubi
  TULE KLUBISSE   ÜRITUSED   KOOSTÖÖ   KLUBITEENUSED   SISEVEEB    
  Teenused ja Uurimustööd    Tooted      Telli Ideekiri 
  Klubiteenused        

 

     
       
 
     

Isiklik kosmiline kood

 

Kosmiline kood aitab mõista isiksuse nõrku kohti ning seeläbi neid tasakaalustada. Teades aga oma sünnipäraseid tugevaid omadusi, leiab isik julgust nende väljaarendamiseks, et need teda teeniksid läbi elu.

 

Kosmiline kood on igale inimesele omane unikaalne number, mis võimaldab mõista oma tugevusi ja nõrkusi, võimalusi ja ohte.

 

Kui kogu universum numbrite kaudu lahti mõtestada, siis kosmiline kood väljendab kindlat numbrilist signatuuri, mis sai inimesele tema sünnihetkel. See maa ja kosmose energeetiline signatuur lubab inimeses välja areneda sellistel omadustel, millele sel hetkel kui inimene sündis soodne mõju oli.

 

Liikudes ajas edasi, see signatuur saab siis kas olemasoleva hetke energeetilisest vahekorrast tuge või hoopis nõrgestamist.

 

Matemaatika on universumi universaalne keel. Numbrite abil on võimalik lahti mõtestada inimese iseloom: tugevused ja nõrkused, võimalused ja ohud. Muistsetel hiinlastel oli kalender, mis võttis arvesse universumi tsükleid ning nende korduvat iseloomu. Selle reeglipära tundmine võimaldas neil mõista enda suhet keskkonna ja teiste inimestega. 


Vt näidisanalüüsi (üks tuntud riigijuht)

Teenuse tasu 12 EUR (Energo Klubi liikmetele 6 EUR)

 

Vt näidisanalüüsi
 

Kui soovid tellida, saada klubisse teade
seal märgi sünniaeg (kui võimalik, sh ka kellaaeg).
 

 


Sul on hea teenus?

Leidad et sinu teenus võiks ka siin kajastuda? Sul on idee uue teenuse pakkumiseks? Võta ühendust klubikontoriga, et üheskoos arutada läbi uue teenuse sobivus ning teenindus-tase.
 

 

   
    Energoo Klubi

Energo Klubi alates aastast 2004   |  Kontakt