In English

 
   
   
Energo Klubi
  TULE KLUBISSE   ÜRITUSED   KOOSTÖÖ   KLUBITEENUSED   SISEVEEB    
  Klubist lähemalt    Liitu klubiga    Hobiteadus    Eetikakoodeks  
  Tule klubisse        

 

 
 
 
 
 
       
  Tule klubisse    
  "Avarda maailma, eelarvamusteta" - see hüüdlause iseloomustab ehk kõige paremini Energo Klubi liikmeskonda. Need on inimesed erinevatest vanustest ja ametitest, kel tavapärasest suurem huvi ümbritseva keskkonna suhtes. Klubisse toovad nad kokku harivad klubiüritused, mis suunatud keskkonnateadlikkuse tõstmisele ning nii nähtavate kui nähtamatute seoste tundmaõppimisele, mis ehitavad kokku terve maailma ning mõjutavad nii loodust kui neid endid.

Energo Klubi korraldab koolitusüritusi Feng Shui, Geobioloogia ja muudel teemadel. Esinejateks oma ala tugevamad spetsialistid Eestis. Paljudest kursustest võivad osa võtta kõik huvilised. Klubiliikmetele korraldatakse temaatilisi loenguid, vestlusõhtuid, väljasõite ja praktikume, mis laiemale ringile suletud.

Klubikontoris on liikmetel võimalik lugeda temaatilist kirjandust ning neist kohapeal omahinnaga koopiaid teha. Klubi videoteegist on on võimalik tasuta laenutada klubi temaatikaga ühtivaid dokumentaalfilme. Nii videoteegi kui biblioteegi sisuga saab tutvuda ka klubi siseveebis.

Klubi kontaktide kaudu on igal liikmel hõlpsalt võimalik leida hea Feng Shui, Geobioloogia või tervisepraktik, kes annab head nõu või osutab professionaalset teenust.

Oma liikmete paremaks teenindamiseks on klubi tõhusalt oma teenistusse rakendanud Interneti. Kasutades ära virtuaalkeskkonna potentsiaali tuuakse klubiteenused arvuti kaudu liikmetele koju kätte.

 

 

 

 

Liikmestaatus

Klubiliikmeks on oodatud inimene, kes on eelarvamusteta ning tunneb huvi klubi teemaderingi vastu.


 

Kui soovid Energo Klubi liikmeskonnaga ühineda, palun täida allolev liitumisankeet. Sinu e-maili aadressile saadetakse kinnituskiri, millele vasta lihtsalt Reply-ga (saada tagasi saatjale).  Tasu klubi aastamaks ja oledki lisatud nimekirja.


Klubiga liitumine

Nõustun ka eetikakoodeksiga

Sinu e-mail:
Sinu ees- ja perek.nimi:

 

   
    Energoo Klubi

Energo Klubi alates aastast 2004   |  Kontakt